cestovní agentura

 

Výběr z kurzovního  lístku pro den

02. 08. 2022

měna    počet   nákup      prodej

currency unit    we buy     we sell

eur          1     23,45 25,59

ID: 1012584

be Premium Bodrum *****

Termín: 05.10. (St) - 12.10. (St) 2022

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 46 190 Kč

Poloha
Fantastická vybavenost, nádherná poloha na výběžku obklopeném mořem, vlastní pláž a mola, skvělá nabídka stravovacích služeb, možnost sportování a využití nabídky vodních sportů. Další plus je bez pochyb i poloha vůči středisku Bodrum, kam se lze snadno dostat hotelovou dopravou. V hotelovém komplexu najde úplně vše, co si vzpomenete. Jedná se o místo vhodné pro rodiny s dětmi, stejně tak ale pro romantické páry či náročné klienty hledající soukromé vilky s větší kapacitou a puncem soukromí.
Poloha
Luxusní hotelový komplex konceptu ,,Premium All Inclusive,,již svojí polohou slibuje úchvatnou dovolenou. Do provozu byl předán v roce 2014, celková rozloha na pobřežním výběžku, který hotel zabírá celý, je 110 000 m2. Areál se kaskádovitě svažuje k pobřeží a k soukromé pláži dlouhé téměř 1 km (částečně vstup do moře z pláže, částečně z mola se schůdky. Nákupní možnosti se nabízí jak v areálu, tak již v bezprostředním okolí. Centrum střediska Bodrum je vzdáleno 8 km, mezinárodní letiště pak 22 km (doba transferu cca 30 min).
Vybavení
Hotelový areál je tvořen velkým počtem budov v několika výškových úrovních svahu, který se v dolní části dotýká pláže a moře. Celková ubytovací kapacita je 311 pokojů a suit či vilek různých typů. Pokoje se nacházejí v hlavní budově. Zde Vás uvítá elegantní recepce s lobby barem, výtahy a směnárnou. Stravovací služby a příjemné posezení obstarávají hlavní restaurace Boreas, dále 7 a´la carte restaurací, 9 barů (vnitřní i venkovní), 2 pastisserie a 3 snack/bar restaurace. Vnitřní prostory nabízí zasedací sál, knihovnu, TV místnost, obchůdky a butiky, market, diskotéka, dětský koutek, herny. K relaxaci Vám poslouží Spa centrum s tureckými lázněmi, vnitřním bazénem, možností masáží, sauny, jacuzzi, kosmetických procedur aj. Samozřejmostí je perfektně vybavené fitness centrum. Venkovní členitá část nabízí celkem 7 bazénů (vč.dětského a skluzavek), sluneční terasy s lehátky a slunečníky (v ceně i na pláži). K dalším službám patří venkovní dětský park, stolní tenis, biliár, nespočet aktivit střediska vodních sportů (paddle, nafukovací atrakce, šlapadla aj.-poplatek), beachvolejbal, sjednat lze potápění, pronájem vozidla a mnoho dalšího. Hotel pořádá animační programy pro všechny věkové kategorie, dále kurzy jógy, pilates aj. Na pláži plážový servis.
Stravování
Premium All Inclusive
Pokoje
Skutečně pestrá paleta typů ubytování skýtá pokoje, suity a privátní vilky. Hotelové pokoje Standard (35 m2) a Superior (40-55 m2) s kapacitou 2 - 3 osoby mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, domácí obuv, klimatizaci, wifi připojení (poplatek), SAT/TV, rádio, trezor a minibar (poplatek), pracovní stůl se sezením, balkón s výhledem na areál či moře (nutno sjednat předem). Pokoje typu Deluxe Swimm Up mají navíc jacuzzi. Pro náročnější lze sjednat ubytování v suitách (110-140 m2, liší se polohou a kapacitou) nebo vilkách (190-2000 m2, liší se kapacitou a polohou u moře, možnost vlastního bazénu a vlastní pláže).
Hodnocení
Nelze než doporučit. Fantastická vybavenost, nádherná poloha na výběžku obklopeném mořem, vlastní pláž a mola, skvělá nabídka stravovacích služeb, možnost sportování a využití nabídky vodních sportů. Další plus je bez pochyb i poloha vůči středisku Bodrum, kam se lze snadno dostat hotelovou dopravou. V hotelovém komplexu najde úplně vše, co si vzpomenete. Jedná se o místo vhodné pro rodiny s dětmi, stejně tak ale pro romantické páry či náročné klienty hledající soukromé vilky s větší kapacitou a puncem soukromí.
Odkaz
www.bepremiumhotels.com
Cena zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta nebo asistenci místní CK, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Lety jsou organizovány z Prahy, Vídně či Německa a jedná se o přímé lety nebo lety s přestupem v Istanbulu dle letového dne a periody v roce.
Jde o celoroční destinaci a délka pobytu je dle přání klienta.
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
17.08. (St) - 24.08. (St) 2022 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky
All inclusive
Letecky/Praha
-92 190 Kč
Vybrat termín
17.08. (St) - 27.08. (So) 2022 - 11 dní, 10 nocí
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky
All inclusive
Letecky/Praha
-126 190 Kč
Vybrat termín
18.08. (Čt) - 25.08. (Čt) 2022 - 8 dní, 7 nocí
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky
All inclusive
Letecky/Praha
-92 190 Kč
Vybrat termín
18.08. (Čt) - 29.08. (Po) 2022 - 12 dní, 11 nocí
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky
All inclusive
Letecky/Praha
-137 490 Kč
Vybrat termín
20.08. (So) - 27.08. (So) 2022 - 8 dní, 7 nocí
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky
All inclusive
Letecky/Praha
-92 190 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměTurecko
MístoBodrum
Hotelbe Premium Bodrum
Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky
Termín05.10.2022 - 12.10.2022
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Vytvářím objednávku...